Multibrandová outletová prodejna s výběrem prestižních značek nabízí příjemné prostředí a skvělý zákaznický servis.

Výběr značek, které naleznete v prodejnách:

Emporio Armani: nejpopulárnější a nejrozšířenější linie impéria světoznámého italského návrháře Giorgio Armani. Elegantní a dynamická kolekce pro široké spektrum zákazníků, kteří touží po kvalitě a nadčasovosti.

Ballantyne: značka představuje světové dědictví, jež má své kořeny ve skotském kašmíru a vlně více než sto let. Díky luxusním a ručně vyráběným úpletům se stala všeobecně uznávanou ikonou stylu a kvality.

Iceplay: Svěží, nová linie italské ikonické značky Iceberg nabízí jednoduché modely plné hravých barev, potisků a detailů. Dámská i pánská kolekce je určena sebevědomým energickým zákazníkům, kteří se nebojí být odvážní, nejdou s davem, chtějí se odlišovat.

 „Iceplay je sportovní móda s rozdílem“.

Ferrante: tradiční italská značka zakládající si na prvotřídním výběru materiálů, jejich ručním zpracování a maximální kontrole výsledných produktů. Původním materiálem, na který se značka zaměřovala, byla vlna, která je celoročním luxusním materiálem vhodným pro každodenní nošení. V současnosti můžeme nalézt v dámských a pánských kolekcích i další převážně přírodní materiály.

McQ by Alexander McQueen: Mladá linie slavné britské značky Alexander McQueen byla založena pod italskou společností, v roce 2011 se ovšem zařadila zpět do portfolia britského oděvního domu McQueen, který po smrti Alexandra McQueena řídí kreativní ředitelka Sarah Burton. Linie McQ je inspirovaná mladou městskou street módou Londýna. Charakteristické označení kolekce: sebevědomí, kreativita, nezávislost, rebelství, vlastní názor a styl.

Nabídka značek se může v jednotlivých sezónách lišit.